tihany
novák andrás
lószerszám
1945 tízezer pengő
hüttl tivadar
body
omega zsebóra
borotva
antik evőeszköz
luzsicza lajos
teás kancsó
antik gyűrű
hollóházi porcelán kávéskészlet
zománckép
szaggató
szódásüveg
1946 egymilliárd pengő
lantos
walbrzych
sas
bútorfogantyú
régi játékok
rézkarc
gólya
intarziás bútor