5 tétel
zsilinszky
barokk tálaló étkező garnitúra
bohócbaba
1963 október
ékszer vitrin
fürst józsef festmény
kártyanaptár 1969
falu rézkarc
nyuszika
zöld rózsás porcelán
régi villanymotor
videoton fejhallgató
b pengő unc
imari tányér
színharmónia
turmalin köves
díszkulacs
löwenstein
pompadour levestál
zsolnay teáscsésze rózsás
régi vászon festmény
korondi kerámiák
boroskehely
major tamás
józsa jános grafika