1 tétel
hálózsák
hollóházi erika bonbonier
angol porcelán kanna
kandó lászló
kerámia fazék
my scene
asztrofillit
zsolnay tehén
gránit akt
omega jumbo
chernel
só és borstartó
parfüm tartó
art deco kutya
aranyozott ékszer
pollock
zsolnay eozin plakett
akasztó fogas
csizmanadrág
kender vászon
cipőhúzó
alfons mucha
szecessziós doboz
csepel autó
diana szobor