19 század
dukai takách
pilgrim
női akt bronz szobor
retro vitrin
viktória mintás váza
redőny
fekete táska
ezüst szív
1 schilling
aranyozott óra
konyakos pohár
fali díszek
szász endre plakett
sisa józsef
udvary
zsolnay alátét
tömör
gyerek lámpa
lukovszky
gyertyakoppantó
napocska
inda mintás
2009
1000 pengő