1 tétel
fotel lábtartóval
antik button fülbevaló
mosás
egri vár
herendi szendvicses
szarmata
ovális keretben
eames szék
nyomtató
bizsu klipsz
dali litográfia
aranyozott evőeszközkészlet
retro akasztó
kávés teáscsésze
retro étkező asztal
óra vostok
porcelán sószóró
westminster óra
ferenc józsef medál
bolbáné széles magda
rubinköves
lapracsiszolt
gyémánt drágakő
nagyezüst
ti sento