1 tétel
tarkedlisütő
kiváló
50 forint 1956
borotvás
malac persely
chesterfield fotel
glashütte gub karóra
kirakati
komód népi
albán
török jános sérült
régi kapcsoló
koloniál polc
amikor
babaház bútor
kisméretű komód
2 fillér 1946
réztálca
aranyozott bankjegy
arsa
rökk
mille
film plakát
boda
10000 korona 1918