fém kancsó
100000 pengő 1945
sütikiszúró
törő
17 századi
vision
50 forint 1975
hollóházi apollo
majorica
zsolnay vetkőző
cs németh
gót
kínai kép
zsolnay inda
lemez falvédő
batz
hollóházi gyűrűtartó
mudi
katonai rendész
százezer milpengő
öntöttvas szobor
farkas mihály
régi vászon
szecessziós kancsó
dugalj