1 tétel
empire bútor
art deco porcelán váza
finland
10 forint 1971
herendi lámpabúra
kávéházi asztal
japán kaspó
selmeczbánya
arany longines
malév táska
aranyozott dollár
szecessziós posztamens
szilágyi imre
1812
doxa automata
ellensúlyos lámpa
kórusz rézkarc
madaras kép
samott kerámia
varrottas
újszász
kenu
szabó ferencz
evangélikus
bronz díj