kandó lászló
park
1985
tejcsarnok
arany bankjegy
intarziás dohányzóasztal
férfi bőrkabát
art deco női karóra
nád fotel
jelzett fa
herendi mozart
52 arany gyűrű
czeglédi
püspöky
lapos váza
herendi oroszlánlábas
wirkkala
agancsnyelű
cigarettapapír
bronz kínáló
papírtörlő tartó
sport fotó
sün kerámia
népviselet szoknya
buborékos pohár