pillangós teás
hollóházi garden
kórusz rézkarc
kiribati
herendi fischer
malac figura
jelzett kerámia
horthy vitéz
tiffany teknős
cukorkás doboz
márvány mellszobor
bronz cipő
tálaló népi
madonna medál
szajna
patikamozsár
2 forint 1965
999 arany
lakás
magyar cserkész
el salvador
levesescsésze
art deco porcelán váza
evig
fajansz levesestál