szecessziós szalongarnitúra
thangka
feledy gyula
aranyozott fülbevaló
gábor
miniatűr réz
ceruzafaragó
rosenthal figura
gulyás tányér
réztálca
szabó karcag
tisza cipő
erdős
caran
bálin
kristály pohár boros
ezüstözött tükör
szász endre szőnyeg
malonyay
karikás
zsolnay csóka
et
10 fillér 1942
jelzett bizsu
1958