1 tétel
arab ékszer
terem
zsolnay arany szegélyes
karácsonyfadísz gablonzi
alkalmi kosztüm
ónkaraffa
kutyik gergely
restaurált szék
csavart üveg
űrhajós karácsonyfa dísz
dali rézkarc
kerámia buddha
cello
zsolnay tavirózsa
forgó polc
kék csíkos porcelán
pályaautó
faddi förstner
valódi tenyésztett gyöngy
hollóházi virágos tányér
ezüst gyémánttal
kerámia betlehem
grosics
dísztányér virágos
dc per tavola