festmény bohóc
lámpafoglalat
kagyló tál
manócska
zsolnay kis tál
réz könyvtámasz
karóra tok
karácsonyi párnahuzat
népviseletes porcelán baba
ivószaru
karácsonyi izzó
motoros csizma
sütis villa
intarziás fa doboz
gion
fólia karácsonyfadísz
borotva készlet
üvegdiszek
litográfia állat
porcelán ételes
omega cd
néptáncos csizma
prim óra
figura karácsonyfadísz
üveggyár