1 tétel
régi medvék
1860 fotó
alföldi porcelán menza
alföldi majmos
maróthi major
őszi dekor
vitorlásos rézkarc
drasche könyv
festett orosz fa doboz
1973 április
hollóházi deco
meisseni porcelán étkészlet
altrochlau
klimaj györgy
sérült fischer
645
figurás zománcos
mini dominó
sörnyitó figura
jack deniels
mitológiai festmény
inter continental
akvamarin köves ezüst gyűrű
ikea óra
haját fonó