4 tétel
opalit karkötő
alföldi barna magyaros
zsolnay búzavirág nagy váza
edward yov
haját fonó
porcelán hal art deco
simeon gonzales
o herendi teáscsésze
régi rajzos képeslapok
empire csésze
sérült asztal
tél a tanyán
loft konyhai
gorka jelzett
klimaj györgy
első napi veretek
death
poroszló
női szemüveg
ikonfestmény
ajka kristály dekantáló
kalocsai fűszer tartó
a háromkirályok
vadászos tányér
varró lány