11 tétel
réz intarziás
teremtés
indás
gyapjú takaró
poprád
aranyérem
5korona
art deco komlós
20 forint unc
herendi antik figura
barokk angyal
ón söröskorsó
marastoni
buék
chicco
falióra holland
50 x 60
tündér szobor
zajácz tamás
szot
borotválkozás
antyipina galina
majolika fali tányér
rézkarc portré
szász endre napfény