6 tétel
restaurált darab
mitológia jelenetes porcelán
beeman
szab
zár zárszerkezet
kendő modern
nagymos�s
táncos figura német
20 as acél
borostyán medál ezüst szerelékkel
antik mokkáscsésze
szőnyegek nepáli
bonyhádi zománcos kanna
női sárga arany gyűrű
iskola jelvények
középkori páncélos lovag
antik nemesfém ékszer
rézkarc paraszt
zsolnay kék barackvirágmintás lapostányér
bohócruhás
kézzelfestett csésze
gyertya ölt
antik pecsétnyomók
kártyanaptár 2024
varia tál