1 tétel
kenyérvágó
kínai festmény
üveges vitrin
erzsébet királynő
barokk bögre
színezett rézkarc
szűcs imre
hüse
ezüst kávés
skorpió
zsolnay tojás
badacsony
katonai hátizsák
hollóházi mese bögre
három grácia
alt wien tányér
zsolnay tojás bonbonier
fürdő
fiú
balczó
aranyozott bross
polgári serfőző
arany dukát
objektív
unicumos üveg