1 tétel
szecessziós csempe
kordováner jános
zsebóra kulcs
uzsonnás doboz
kapoli antal
rejtett
elsőáldozás
herendi fésülködő nő
üdülő
gyerek íróasztal
retro pénztárca
kristálygömb
újvidék
aranyozott gyűrű
herendi pillangó
körösladány
villeroy rusticana
gallas nándor
eozin kínáló
baba konyha
hargitai andrás
reklám szatyor
étkező asztal székkel
vöröskő
rézkarc virág