alföldi fűszertartó
ajtólap
brokát kendő
ajtófüggöny
kávé hollóházi
filigrán fülbevaló
rágó
gyűrű 51
nefrit
vadász kalap
zöld tányér
herman ottó
tetőcserép
szovjet evőeszköz
hamsza
intarziás tálaló
ezüst keresztelő pohár
lipták
hajós lámpa
rágógumi
dániel
opálüveg
17 századi
karácsonyi dísz
herendi csizmás kandúr