visnu
alföldi butella
szőnyeg sérült
10 francs
pénzesláda
nuridsány zoltán
angelo
szalámi
tabaka
víztartály
ásványdarab
zapf baba
zsolnay búzavirágos bonbonier
mányoki ádám
böszörmény
kalocsai mintás porcelán
aranyozott bavaria
zsebóradoboz
ezüst elefánt
ólomüveges szekrény
kő mozsár
bakk
zsolnay kaspó nagy
ezüstök
nagy imre gyula