22 tétel
Feltöltve: 2023. jún. 19. 14:31
110.000 HUF
310.24 USD
Feltöltve: 2024. jan. 05. 07:28
60.000 HUF
169.22 USD
Feltöltve: 2023. dec. 26. 09:34
60.000 HUF
169.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 08:38
50.000 HUF
141.02 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 17:34
28.000 HUF
78.97 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 07:16
25.000 HUF
70.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 17:50
24.000 HUF
67.69 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 07:32
22.000 HUF
62.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 17:31
18.000 HUF
50.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 09:16
10.000 HUF
28.20 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 09:21
10.000 HUF
28.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 08:51
6.500 HUF
18.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 08:54
5.000 HUF
14.10 USD
Jörgen Brockdorff-Nielsen (Dán művész) :Olvasó ember Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett,
5.000 HUF
14.10 USD
Feltöltve: 2023. júl. 30. 14:07
2.000 HUF
5.64 USD
Feltöltve: 2024. márc. 13. 15:57
1.500 HUF
4.23 USD
Feltöltve: 2023. máj. 29. 11:58
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 08:00
1.000 HUF
2.82 USD
réz gyertya koppintó
elmo
selyemképek
nofretete medál
akvamarin ezüst gyűrű
vertel andrea kerámia
hódmezővásárhelyi retro
keleti lakk
papemil
pagani
fényképtartó arany medál
üveg tolltartó
forgó lányok
baccarat kristály
hepp edit
réz szenteltvíztartó
farthing
ezer pengő 1945
szent istván emlékérme
weimar váza
petróleum lámpa alj
lapos tányérok
antik bécsi ezüst
privát
kahla gyerek tányér