17 tétel
Feltöltve: Ma, 06:37
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: Ma, 06:35
8.000 HUF
22.56 USD
Dolce Vita Sweet life... tálka hibátlan, szép állapotban. Átmérője 13 cm Dekoratív darab jelzés nélk
900 HUF
2.54 USD
Nagyméretű alföldi porcelán süteményes tál. Jelzett, hibátlan, festett, aranyozott díszítéssel. Átm.
4.000 HUF
11.28 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 07:14
3.000 HUF
8.46 USD
Kínai váza szépségek a vízparton ábrázolással, virágmotívumokkal dísztett, kézzel festett, aranyozot
8.900 HUF
25.10 USD
Feltöltve: 2023. dec. 26. 09:36
9.000 HUF
25.38 USD
Feltöltve: 2023. dec. 19. 16:43
15.000 HUF
42.31 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:33
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:30
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 31. 06:29
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 06:44
4.000 HUF
11.28 USD
Feltöltve: 2023. okt. 21. 06:39
2.000 HUF
5.64 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 09:02
3.000 HUF
8.46 USD
Feltöltve: 2023. okt. 13. 18:31
4.000 HUF
11.28 USD
mondrian
japán játék
kínai edény
keksz tartó
porcelán dísztányér
tielsch altwasser
arany button fülbevaló
régi népi
eozin figurák
torta csipesz
herendi 1943
régi italok
taler
apel
menta
sztankó gyula
albert köhler
bencs
szocreál szobor
forain
régi likőrös
fém autó
zománcos jelvény
breviarium
kék arany