16 tétel
sáros
adamovszky
herendi beethoven
kisfaludy sándor
bencze lilla
divatkép
réz konzol
lovashintó
aranyozott evőeszköz
orosz készlet
aquincumi nyúl
sárga kerámia
ezüst 200 ft 1993
fajansz teás
vas csillár
kovács ferenc
olaj vászon festmény
mozer
tallinn
német ezüst
1949 100
dóczy
gáspárdy sándor
tibri
eta