3 tétel
dzurik
lemezárugyár lendkerekes
edward yov
hollóházi kekszes doboz
moly
antik tabriz
1982 december
kecskeméty károly
gazdag józsef
horváth magdolna
színezett képeslap
inter continental
díszbárd
aranyozott gránát
charivari
tamás szekszárd
shell zománctábla
hertay mária rézkarc
alföldi porcelán kínáló tál
coctail
ördögös
borostyán poharak
elefántos ékszer
vintage selyem kendő
remecz