Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
8 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 16:06
6.900 HUF
19.08 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 08:39
18.000 HUF
49.77 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.47 USD
Feltöltve: 2024. febr. 04. 12:12
180.000 HUF
497.65 USD
Feltöltve: 2023. dec. 22. 10:46
18.000 HUF
49.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 06:32
18.000 HUF
49.77 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 11:32
21.000 HUF
58.06 USD
Feltöltve: 2023. szept. 08. 09:41
99.000 HUF
273.71 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.