6 tétel
kazetta bontatlan
táska varrógép
velencei barokk
söröspoharak
kártyanaptárak
aranyozott evőeszközkészlet
thonet kisasztal
szalkai
szdsz
filigrán karkötő
zsolnay kék tányér
ágost
schütz falitányér
retro fali kerámia
tüskehúzó
zsolnay pillangós kínáló
bross jelzett
húsz pengő 1930
henriette
lubiana bögre
fa sakk
ezüst madár
pezsgős kehely
zagyva
pick