3 tétel
bélyeg petőfi
intarziás kisasztal
sün fém
régi televízió
kandalló készlet
kováts ferenc
ezüst levélbontó kés
2 fillér 1979
kávés kancsó
oskóné
bella kerámia
antónia
német porcelán kutya
porcelán asszony
pusztai lászló
palermo
platinum
porcelán fácán
térkép nyomat
régi üveg karácsonyfadíszek
férfi bronz szobor
holland gulden
aranyozott étkészlet
zsolnay eozin szarvas
jumbo