1 tétel
alabástrom ékszerdoboz
trombitáló
retro hóember karácsonyfadísz
játszótéri
tűzvirágos
hertay mária rézkarc
hétvégi házak
balatoni plexi vitorlás
antik medvék
muránói üveg bohóc
hanuš
viktoriánus porcelán
thonet szék jelzett
arcopal kávés
horgolt virág
i lipót 15 krajcár
karlovarsky porcelán
faragó miklós hollóházi porcelán
divat katalógus
szász endre barna
tombak
gabbeh gyapjúszőnyeg
1947 100 forintos
eladott porcelán
csehszlovák karácsonyfa dísz