1 tétel
erotikus bronz
kékfestő ruha
művészi üveg
empire váza
blokkváza
védőnő
tus akvarell
for
tisza kálmán
porcelán sószóró
alföldi porcelán kistányér
betlehemi figura
teáskészlet kahla
légli
hollóházi ludasmatyi
kalicza
antik esernyő
zsolnay kerámia váza
lubiana bögre
aranyozott falikar
kék csempe
antik wc
kocsonyás alföldi
lykta
óriás bögre