akt rézkarc
empire csillár
falitányér madaras
gyertyáni németh gyula
zsiráf porcelán
ezüst tükör
jardinier
vonalzó
piano
józsef
krecsmár istván
herendi kártya
magyar kard
mercier
madáretető
neobarokk intarziás
óratartó doboz
johann maresch
tüziaranyozott
sullivan
100 dínár
férfi arany óra
zsolnay kenyérszelő
fegyverek
1871