bálint zsombor
fehér damaszt asztalterítő
sent
fiam
erste
húsvéti kerámia
barbie sellő
fradi porcelán
sérült asztal
drasche lány tállal
boroskehely
hollóházi hajnalka mintás porcelán
herendi viktória mintás áttört kosár
reklám tükörkép
bécsi bronz szobor
zsolnay kerámia korsó
loft konyhai
balatoni plexi hajó
mostari híd
borostyán poharak
festett orosz fa doboz
régi jelzett falitányér
balatoni szék
bögre görög
elegáns óra