7 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 02. 09:23
8.500 HUF
24.00 USD
ART-DECO-nyakék és karkötő együt /korabeli/1920-30-as évekből-krómozott acél,bakelittel/galalithtal?
18.000 HUF
50.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 19:44
9.800 HUF
27.68 USD
Feltöltve: 2023. nov. 30. 19:43
12.000 HUF
33.89 USD
Feltöltve: 2023. aug. 09. 11:03
16.000 HUF
45.19 USD
Feltöltve: 2023. aug. 09. 10:07
12.000 HUF
33.89 USD
révész rézkarc
surran�
kalotaszegi szoknya
extra nagyméretű
cserkész 1938
kikelet
teve fesztivál
kocirkusz
lax péter
porcelán kancsó 1 5 l
szép réz gyertyatartó
csald
olaj vászon festmény deák
vintage kölni üveg uvegparfum
spinnaker vintage
folyónál
oblatt julia
antik bibliák
pap zoltán ötvös
nosztalgiadísz
zár zárszerkezet
herendi viktória mintás áttört kínáló
gyöngyösi tál
glass design
200 forintos fc