2 tétel
geiszler
badonviller
fém íróasztal
salvador dali litográfia
kerámia teás
2korona
ezüstök
gyűrű arany 53
zsolnay majolika
fa talicska
viktória mintás herendi csésze
sim
férfi napszemüveg
magén
zagyva
munkácsi öntöttvas
porcelán sószóró
vászon ing
corning
kovács margit özvegy
ezüstözött orosz
ezüst női
mikulás porcelán
asztronauta
zsolnay munkásőr