23 tétel
Feltöltve: Ma, 09:02
190.000 HUF
518.94 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 23:46
160.550 HUF
438.50 USD
Nagyon látványos, antik Francia 19. századi asztalközép kerubokkal-dohányzási kellék, szivar hamutál
151.050 HUF
412.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 23:45
149.500 HUF
408.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 11:44
67.500 HUF
184.36 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 12:38
89.990 HUF
245.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 21:09
22.900 HUF
62.55 USD
Óriási kávéházi, art deco, torony kávéfőző a monarchiabeli Thun Klösterle gyártótól,korai XX. század
99.000 HUF
270.39 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 19:34
54.900 HUF
149.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 10:20
389.000 HUF
1,062.45 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 11:04
49.900 HUF
136.29 USD
Feltöltve: 2024. jan. 22. 11:14
21.990 HUF
60.06 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 13:59
24.900 HUF
68.01 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 15:44
22.900 HUF
62.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 16. 18:57
6.900 HUF
18.85 USD
Feltöltve: 2023. nov. 16. 18:56
44.500 HUF
121.54 USD
Feltöltve: 2023. nov. 01. 11:02
5.700 HUF
15.57 USD
Feltöltve: 2023. szept. 05. 14:59
10.900 HUF
29.77 USD
Feltöltve: 2023. jún. 06. 07:15
9.990 HUF
27.29 USD
Feltöltve: 2023. máj. 22. 19:46
10.900 HUF
29.77 USD
unterweissbach porcelán
50 fillér 1926
lábtörlő
süti forma
szürrealista
ökröcskék
sárga rózsa
royal dux akt
kerti törpe
ezüst gyűrű ásvány
régi reklám
antik festmények
aranyozott ezüst karkötő
panda
herendi mandarin
holland bútor
szürke
antik női íróasztal
benes
zafír karkötő
ellensúly
beszélgetők
porcelán sün
üveg vitrin
csáky maronyák