dovbysh
vaszil gabriella
lóportré
régi jelzett falitányér
mitológiai festmény
helena tynell
opál gyűrű 52
antik örlő
huculos
kakasos kancsó
selva bútorok
porcelán figura szobor
régi bőr címke
200 korona
festett kínai váza
rézveretes női íróasztal
kálmándi
antik népviselet
postatiszta bundes
hegyiverseny
rézkarc halász
hippi mintás
menedékház
tófej italos
shell zománctábla