2 baba
szász endre barna
alföldi porcelán virslis
csornai
hans ofner
villeroy évszak
kornai
kártyanaptár 1960
női blúz hímzett
tamtam óra
lóportré
szent istván terem
aranyozott tányérok
asztali lámpa mid century
ezüst 13 latos
világhírű regények
thonet szék jelzett
holland rózsa
állami díj
zsilinszky
ajka kristály dekantáló
ikonfestmény
kalló bandi
i ivh
horgolt virág