Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

25 tétel
Retro Iparművész barna kerámia ikebana tál zsűrizett virágtál Retro Iparművész barna kerámia ikebana tál zsűrizett virágtál
Alkuképes termék
4.000 HUF 13.44 USD
Szecessziós régi aranyozott medál fényképtartós Szecessziós régi aranyozott medál fényképtartós
Alkuképes termék
3.800 HUF 12.77 USD
Gránit tányérok zöld mintával Gránit tányérok zöld mintával
Alkuképes termék

Gránit tányérok zöld mintával

Feltöltve: 2021. júl. 12. 23:08
3.000 HUF 10.08 USD
Drasche kottát olvasó lány Drasche kottát olvasó lány
Alkuképes termék

Drasche kottát olvasó lány

Feltöltve: 2021. júl. 12. 23:11
2.800 HUF 9.41 USD
Kézi fűrész antik 2 db Kézi fűrész antik 2 db
Alkuképes termék

Kézi fűrész antik 2 db

2.200 HUF 7.39 USD
M.Kir. Ferencz József Tudományegyetem villa Kolozsvár M.Kir. Ferencz József Tudományegyetem villa Kolozsvár
Alkuképes termék
2.000 HUF 6.72 USD
Vintage rengeteg régi gomb csomagban Vintage rengeteg régi gomb csomagban
Alkuképes termék

Vintage rengeteg régi gomb csomagban

2.000 HUF 6.72 USD
Kagyló alakú vajtartó, kaviár kínáló, ékszertartó Kagyló alakú vajtartó, kaviár kínáló, ékszertartó
Alkuképes termék
1.800 HUF 6.05 USD
Magyar régi pipadohány Magyar régi pipadohány
Alkuképes termék

Magyar régi pipadohány

1.800 HUF 6.05 USD
Régi nyeles borotva 4 db egyben Régi nyeles borotva 4 db egyben
Alkuképes termék

Régi nyeles borotva 4 db egyben

Feltöltve: 2021. júl. 12. 23:15
1.600 HUF 5.38 USD
Régi olajzó 3 db Régi olajzó 3 db
Alkuképes termék

Régi olajzó 3 db

1.500 HUF 5.04 USD
Ezüst kaucsuk nyaklánc jelzett 925 Ezüst kaucsuk nyaklánc jelzett 925
Alkuképes termék

Ezüst kaucsuk nyaklánc jelzett 925

Feltöltve: 2021. júl. 12. 23:14
1.500 HUF 5.04 USD
Iparművész kerámia tál Pannonia Iparművész kerámia tál Pannonia
Alkuképes termék

Iparművész kerámia tál Pannonia

1.500 HUF 5.04 USD
Retro Mafilm asztali emlék tükörrel 1981. márc. 8. Retro Mafilm asztali emlék tükörrel 1981. márc. 8.
Alkuképes termék
1.500 HUF 5.04 USD
Drasche piros pöttyös bögre régi jelzett Drasche piros pöttyös bögre régi jelzett
Alkuképes termék

Drasche piros pöttyös bögre régi jelzett

1.500 HUF 5.04 USD
Zsolnay kék pöttyös bögre régi jelzett Zsolnay kék pöttyös bögre régi jelzett
Alkuképes termék

Zsolnay kék pöttyös bögre régi jelzett

1.250 HUF 4.20 USD
Régi Zsolnay aranyozott kávés készlet Régi Zsolnay aranyozott kávés készlet
Alkuképes termék

Régi Zsolnay aranyozott kávés készlet

1.200 HUF 4.03 USD
Zsolnay bögre régi jelzett Zsolnay bögre régi jelzett
Alkuképes termék

Zsolnay bögre régi jelzett

1.200 HUF 4.03 USD
Alföldi kistányér Hotel Festival Balatonföldvár Alföldi kistányér Hotel Festival Balatonföldvár
Alkuképes termék
1.000 HUF 3.36 USD
Hollóházi porcelán tartó Hollóházi porcelán tartó
Alkuképes termék

Hollóházi porcelán tartó

1.000 HUF 3.36 USD
Alföldi tányérok gyönyörű virág mintával Alföldi tányérok gyönyörű virág mintával
Alkuképes termék

Alföldi tányérok gyönyörű virág mintával

1.000 HUF 3.36 USD
Zsolnay barokk virágmintás tányér aranyozott Zsolnay barokk virágmintás tányér aranyozott
Alkuképes termék

Zsolnay barokk virágmintás tányér aranyozott

1.000 HUF 3.36 USD
Zsolnay mesés bögre Zsolnay mesés bögre
Alkuképes termék

Zsolnay mesés bögre

1.000 HUF 3.36 USD
Zsolnay antik virágos mély tányérok Zsolnay antik virágos mély tányérok
Alkuképes termék

Zsolnay antik virágos mély tányérok

800 HUF 2.69 USD