Összes kategóriában

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

613 tétel
1. oldal / 14

ART DECO FAZONNAL EZÜSTÖZÖTT KUTYUS ... TACSKÓ KÉSBAK FIGURA SZETT ! ART DECO FAZONNAL EZÜSTÖZÖTT KUTYUS ... TACSKÓ KÉSBAK FIGURA SZETT !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
9.900 HUF 34.28 USD
ZSOLNAY EOZIN ZSUGORMÁZAS DÍSZ KARAFA - NAGY MÉRET ! ZSOLNAY EOZIN ZSUGORMÁZAS DÍSZ KARAFA - NAGY MÉRET !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
28.000 HUF 96.94 USD
ANGOL PINK PORCELÁN TEÁSCSÉSZE SÜTEMÉNYES TÁNYÉRREL ... 3 RÉSZES SZETT ! ANGOL PINK PORCELÁN TEÁSCSÉSZE SÜTEMÉNYES TÁNYÉRREL ... 3 RÉSZES SZETT !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
4.900 HUF 16.96 USD
KISLÁNYOK A LÉPCSŐN VÁRAKOZNAK ... OLAJ FESTMÉNY DEKORATÍV KERETBEN ! KISLÁNYOK A LÉPCSŐN VÁRAKOZNAK ... OLAJ FESTMÉNY DEKORATÍV KERETBEN !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
19.900 HUF 68.90 USD
HERENDI GÉSA ... NAGY MÉRETŰ PORCELÁN SZOBOR ! HERENDI GÉSA ... NAGY MÉRETŰ PORCELÁN SZOBOR !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
32.000 HUF 110.79 USD
2 OLDALT JELENETES ANTIK XIX. SZÁZADI JELZETT FEDELES PORCELÁN VÁZA ! 2 OLDALT JELENETES ANTIK XIX. SZÁZADI JELZETT FEDELES PORCELÁN VÁZA !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
19.900 HUF 68.90 USD
PAZAR ANGOL PINK KASTÉLY LÁTKÉPES PORCELÁN DESSZERTES ÉTKÉSZLET ! PAZAR ANGOL PINK KASTÉLY LÁTKÉPES PORCELÁN DESSZERTES ÉTKÉSZLET !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000 HUF 51.93 USD
GYÖNYÖRŰ EZÜSTÖZÖTT TALPAS BOROS POHÁR KÉSZLET DOBOZÁBAN ! GYÖNYÖRŰ EZÜSTÖZÖTT TALPAS BOROS POHÁR KÉSZLET DOBOZÁBAN !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
12.500 HUF 43.28 USD
MESESZÉP ROYAL ALBERT NEOBAROKK TEÁSCSÉSZE ! MESESZÉP ROYAL ALBERT NEOBAROKK TEÁSCSÉSZE !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

MESESZÉP ROYAL ALBERT NEOBAROKK TEÁSCSÉSZE !

Feltöltve: 2021. jún. 13. 06:28
6.500 HUF 22.50 USD
GYÖNYÖRŰ ÉS HIBÁTLAN LIMOGES PORCELÁN VÁZA ! GYÖNYÖRŰ ÉS HIBÁTLAN LIMOGES PORCELÁN VÁZA !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
8.990 HUF 31.12 USD
TÁNCOLÓ SHIVA ... RÉGI KELETI NAGY MÉRETŰ FRAGOTT SZOBOR ! TÁNCOLÓ SHIVA ... RÉGI KELETI NAGY MÉRETŰ FRAGOTT SZOBOR !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
39.000 HUF 135.02 USD
BRONZ ÉS VÖRÖSRÉZ LÁMPA VAGY PÁRKÁNY DÍSZ VÁZA TEST ... NAGY ANTIK DARAB ! BRONZ ÉS VÖRÖSRÉZ LÁMPA VAGY PÁRKÁNY DÍSZ VÁZA TEST ... NAGY ANTIK DARAB !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
22.000 HUF 76.17 USD
NEOBAROKK FARAGOTT FA KERETES RÉGI TÜKÖR FÓZOLT ÜVEGGEL ! NEOBAROKK FARAGOTT FA KERETES RÉGI TÜKÖR FÓZOLT ÜVEGGEL !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
49.000 HUF 169.64 USD
CSIKÓS MIKLÓS ( 1913-1988 ) PARK ERSŐ RÉSZLET TÉLEN ! CSIKÓS MIKLÓS ( 1913-1988 ) PARK ERSŐ RÉSZLET TÉLEN !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
28.000 HUF 96.94 USD
VÁROS LIGETI PARK RÉSZLET ... RÉGI OLAJ FALEMEZ FESTMÉNY ! VÁROS LIGETI PARK RÉSZLET ... RÉGI OLAJ FALEMEZ FESTMÉNY !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
37.000 HUF 128.10 USD
Neogrády Antal ( 1861 - 1942 ) LÁNY A PARASZT PORTA ELŐTT ! Neogrády Antal ( 1861 - 1942 ) LÁNY A PARASZT PORTA ELŐTT !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
39.900 HUF 138.14 USD
BALATON TIHANY LÁTKÉPE ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY ! BALATON TIHANY LÁTKÉPE ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
34.000 HUF 117.71 USD
HATALMAS LÁTVÁNYOS ANTIK ARANYOZOTT HISTORIZÁLÓ MAJOLIKA KASPÓ ! HATALMAS LÁTVÁNYOS ANTIK ARANYOZOTT HISTORIZÁLÓ MAJOLIKA KASPÓ !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
46.000 HUF 159.26 USD
VALÓDI CSONT ÉS FA ... ANTIK DOMINÓ KÉSZLET DOBOZBAN ! VALÓDI CSONT ÉS FA ... ANTIK DOMINÓ KÉSZLET DOBOZBAN !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
7.900 HUF 27.35 USD
ART DECO BRONZ GÖRGŐS BAGLYOS AZAZ FÜGGÖNY RÚD TARTÓ PÁR ! ART DECO BRONZ GÖRGŐS BAGLYOS AZAZ FÜGGÖNY RÚD TARTÓ PÁR !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
6.900 HUF 23.89 USD
XIX. SZÁZADI ZSOLNAY ÁTTÖRT DÍSZ KARAFA KANNA ! XIX. SZÁZADI ZSOLNAY ÁTTÖRT DÍSZ KARAFA KANNA !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
38.000 HUF 131.56 USD
XIX. SZÁZAD FESTETT PORCELÁN TESTŰ DÍSZES ÓN FEDELES KORSÓ ! XIX. SZÁZAD FESTETT PORCELÁN TESTŰ DÍSZES ÓN FEDELES KORSÓ !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
12.900 HUF 44.66 USD
RÉGI SZAKÍTOTT TEJÜVEG FODROS KIS HIBÁTLAN VÁZA ! RÉGI SZAKÍTOTT TEJÜVEG FODROS KIS HIBÁTLAN VÁZA !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
4.900 HUF 16.96 USD
ÉRDEKES AVANTGARD CSENDÉLET KÉSSEL " SUGÁR " SZIGNÓVAL FESTMÉNY ÉRDEKES AVANTGARD CSENDÉLET KÉSSEL " SUGÁR " SZIGNÓVAL FESTMÉNY
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
25.900 HUF 89.67 USD
ÓN FEJJEL DÍSZES LIKŐRÖS KARAFA ÖNTÖTT ÜVEG TESTTEL ! ÓN FEJJEL DÍSZES LIKŐRÖS KARAFA ÖNTÖTT ÜVEG TESTTEL !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
16.900 HUF 58.51 USD
RÉGI KÍNAI DOHÁNY - PIPA DOHÁNY TÁROLÓ PLÉH DOBOZ !!! RÉGI KÍNAI DOHÁNY - PIPA DOHÁNY TÁROLÓ PLÉH DOBOZ !!!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
5.900 HUF 20.43 USD
MASSZÍV SZEGECSELT FEJJEL SORSZÁMOZOTT RÉGI VÖRÖSRÉZ SERPENYŐ ! MASSZÍV SZEGECSELT FEJJEL SORSZÁMOZOTT RÉGI VÖRÖSRÉZ SERPENYŐ !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
13.500 HUF 46.74 USD
NAGY MÉRETŰ MASSZÍV ... DOMBORMINTÁS VÖRÖSRÉZ KALÁCS - PITE SÜTŐ FORMA ! NAGY MÉRETŰ MASSZÍV ... DOMBORMINTÁS VÖRÖSRÉZ KALÁCS - PITE SÜTŐ FORMA !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
16.500 HUF 57.13 USD
Major János (1934-2008): Decsi népművészeti ház 1959 !!! RÉZKARC RITKASÁG Major János (1934-2008): Decsi népművészeti ház 1959 !!! RÉZKARC RITKASÁG
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
29.000 HUF 100.40 USD
MOHÁCS - TURUL ... ZÖLD SZÓDÁS ÜVEG MOHÁCSI AZONOS ÓN FEJJEL !!! MOHÁCS - TURUL ... ZÖLD SZÓDÁS ÜVEG MOHÁCSI AZONOS ÓN FEJJEL !!!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
17.500 HUF 60.59 USD
Szemethy Imre ( 1945 )  " PORT ROYAL " CÍMMEL NAGYOBB MÉRETŰ RÉZKARC ! Szemethy Imre ( 1945 )  " PORT ROYAL " CÍMMEL NAGYOBB MÉRETŰ RÉZKARC !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
12.500 HUF 43.28 USD
Kass János (1927 - 2010 ) TRAGÉDIA VI. AZ EMBER TRAGÉDIÁJA : LUCIFER RÉZKARC ! Kass János (1927 - 2010 ) TRAGÉDIA VI. AZ EMBER TRAGÉDIÁJA : LUCIFER RÉZKARC !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
28.500 HUF 98.67 USD
ÖREG ZSIDÓ PORTRÉ KÉP XIX. SZÁZAD OLAJ FATÁBLA ANTIK KORABELI KERETBEN ! ÖREG ZSIDÓ PORTRÉ KÉP XIX. SZÁZAD OLAJ FATÁBLA ANTIK KORABELI KERETBEN !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
45.000 HUF 155.80 USD
XIX. SZÁZADI BRONZ RÁTÉTES FÜLES JELZETT FAJANSZ KOSÁR KÍNÁLÓ ! XIX. SZÁZADI BRONZ RÁTÉTES FÜLES JELZETT FAJANSZ KOSÁR KÍNÁLÓ !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
11.000 HUF 38.08 USD
1886 ÉVSZÁMOS ANTIK FA KULACS - CSUTORA ! 1886 ÉVSZÁMOS ANTIK FA KULACS - CSUTORA !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

1886 ÉVSZÁMOS ANTIK FA KULACS - CSUTORA !

Feltöltve: 2021. jún. 05. 19:52
15.500 HUF 53.66 USD
MASSZÍV RÉZ FEJŰ FA BETÉTES KONYHAI TÁLALÓ ESZKÖZ SZETT RÉZ ÁLLVÁNNYAL ! MASSZÍV RÉZ FEJŰ FA BETÉTES KONYHAI TÁLALÓ ESZKÖZ SZETT RÉZ ÁLLVÁNNYAL !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
14.800 HUF 51.24 USD
1 2 3 4 5 ... 14

44
44 80 98