gorka géza kerámiák
aranyozott kávéskészlet
katona festmény
katonai rádió
14k arany óra
üveg bögre
kalocsai hímzés
ezüst fülbevaló button
diana szobor
1923 5000
2 pengő 1932
simon jános
zsolnay pirogránit váza
ens ló
fa szekrény
isis
zsolnay studio
intarziás dohányzóasztal
gyűjtői
kodály zoltán
böbe
48
antik viktória
porcelán vágódeszka
konyha kés