1 tétel
iparművészeti állólámpa
1948 5
karácsonyfadísz vatta
hófehér csésze
gorjunov
tynell
dísz baba
erdélyi lakoma
holland ház
herendi poháralátét
hímzett vászon terítő
space age lámpa
ism jelzés
ezüst gyémánttal
pisil
szent istván arany
dali rézkarc
tündérmesék
semi antik
hollóházi porcelán faragó
antik zsolnay cukortartó
régi iskola
pecsenke józsef
gemini
jákfalvy