4 tétel
alsógöd
alföldi porcelán levesestál
hummel karmester
jurta
retro kerámia kaspó
csőkutya zsolnay
ens ló
fürdőszobai tükör
herendi törpe
csodás érem
áttört ezüst gyűrű
motoros fotó
barta mária
hatalmas keret
zola
park
pirhalla nándor
bőr irattartó
unicum üveg
római katona
kender vászon
aranyozott kép
surranó
antik bicikli
hálózsák