9 tétel
ikea váza
charles
1936 berlin
antik öngyújtó
herendi halas kínáló
zafír nyakék
kristály csengő
két súlyos falióra
bélelt függöny
elegáns ülőgarnitúra
zsolnay kemény
vászon hímzett
kapu zár
witch
fekete hollóházi
hollóházi ibolya
browning
víztorony
hollóházi lovas huszár
károly andor
zsolnay eozin sérült
sarok téka
alföldi porcelán fűszertartó
női cipő 39
ítélet