zsolnay leveses
ökörszemes keret
aranyozott tükör
arad
ezüst cigaretta
ilosvai varga
liliom
cservonyec
herendi léda
batthyány
fogvájó tartó
pávatoll
mofém
alföldi gyümölcsös
beöthy
lemeztartó
josef hoffmann
wilhelmsburg
ezüst csengő
századfordulós
kapcsoló
emlékérem
női pénztárca
dohányzó asztal
1000000 pengő 1945