7 tétel
bokszoló
bélyegnap
ezüst leveseskanál
malomipar
sérült kerámia
szív gyűrű
fe lugossy lászló
borsodi sor
kőbányai sor
láb réz
intarziás kisasztal
fekete madonna
bruce lee
2 gulden
badár kerámia
acél óraszíj
eötvös józsef
kerámia teknős
karácsonyi kerámia
vadászpohár
sátántangó
gyöngy táska
audiokazetta
cd gyűjtemény
maple leaf