Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
139 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:46
32.550 HUF
88.55 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
340.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:44
31.200 HUF
84.88 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:43
28.792 HUF
78.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:37
13.990 HUF
38.06 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:37
13.990 HUF
38.06 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:23
25.990 HUF
70.71 USD
Herendi Viktória mintás porcelán gyűrű tartó, tálka, kínáló, kézzel festett, jelzett, vitrin minőség
23.000 HUF
62.57 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:06
23.800 HUF
64.75 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:05
33.500 HUF
91.14 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:05
34.990 HUF
95.19 USD
Minőségi HUTSCHENREUTHER Germany 6 személyes porcelán teás kávés készlet, jelzett, hibátlan állapotú
27.500 HUF
74.81 USD
Rosenthal porcelán , 3 részes reggeliző, teás - kávés készlet, egyedi különleges mintával, aranyozva
7.500 HUF
20.40 USD
Neuerer PM Bavaria Qualitäts porcelán teás kávés reggeliző készlet, szett, egyedi, jelzett, hibátlan
6.500 HUF
17.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
6.500 HUF
17.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
5.990 HUF
16.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:00
16.990 HUF
46.22 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:00
18.990 HUF
51.66 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
435.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
435.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
250.000 HUF
680.12 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
435.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
140.000 HUF
380.87 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
260.000 HUF
707.32 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
240.000 HUF
652.91 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
170.000 HUF
462.48 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
435.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
198.000 HUF
538.65 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
435.28 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
"Átjáró" akril festmény, vegyes technika, az anyaga fa, mérete 30x30 cm, szignózott, szép fakerettel
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
220.000 HUF
598.51 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
408.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
516.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
489.69 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
435.28 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.