Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
139 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:46
32.550 HUF
90.14 USD
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
125.300 HUF
347.01 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:44
31.200 HUF
86.41 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 14:43
28.792 HUF
79.74 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:37
13.990 HUF
38.74 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:37
13.990 HUF
38.74 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:23
25.990 HUF
71.98 USD
Herendi Viktória mintás porcelán gyűrű tartó, tálka, kínáló, kézzel festett, jelzett, vitrin minőség
23.000 HUF
63.70 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:06
23.800 HUF
65.91 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:05
34.990 HUF
96.90 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:05
33.500 HUF
92.77 USD
Minőségi HUTSCHENREUTHER Germany 6 személyes porcelán teás kávés készlet, jelzett, hibátlan állapotú
27.500 HUF
76.16 USD
Rosenthal porcelán , 3 részes reggeliző, teás - kávés készlet, egyedi különleges mintával, aranyozva
7.500 HUF
20.77 USD
Neuerer PM Bavaria Qualitäts porcelán teás kávés reggeliző készlet, szett, egyedi, jelzett, hibátlan
6.500 HUF
18.00 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
6.500 HUF
18.00 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
5.990 HUF
16.59 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:00
18.990 HUF
52.59 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:00
16.990 HUF
47.05 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
415.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
443.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
443.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
415.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
443.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
443.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
"Átjáró" akril festmény, vegyes technika, az anyaga fa, mérete 30x30 cm, szignózott, szép fakerettel
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
240.000 HUF
664.66 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
220.000 HUF
609.27 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
443.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
140.000 HUF
387.72 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
415.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
415.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
160.000 HUF
443.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
170.000 HUF
470.80 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
198.000 HUF
548.34 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
415.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
260.000 HUF
720.04 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
180.000 HUF
498.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
415.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
150.000 HUF
415.41 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
250.000 HUF
692.35 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 19:09
190.000 HUF
526.19 USD
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.