2 tétel
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
179.000 HUF
497.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 09:01
19.990 HUF
55.52 USD
ulászló ezüst dénár
boroskehely
arany gyűrű utolsó ár
ereklyetartós
fafarag
festmény adolf
mini csupor
különleges csengő
antik cilinder
bartlett
fekete opál gyűrű
hargitai györgy
antyipina
markazitköves óra
arany fülbevaló 18
zsolnay arany csíkos
az eltűnt idő nyomában
aranyozott tányérok
drasche könyv
nepifestett tányér
karácsonyi porcelán készlet
1962 augusztus
csipkés karácsonyfadísz
cosulich
retro mazsola