3 tétel
Antik ezüst szecessziós füles kínáló, L&C mesterjegy, áttört mintázat, csiszolt üvegbetétes, jelzett
179.000 HUF
497.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:05
34.990 HUF
97.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 09:01
19.990 HUF
55.53 USD
kancsók
esso
zsolnay labdázó
olasz porcelán
högl
omega számlap
leveseskanál
egér porcelán
szecessziós kávés
thonet pad
eton herendi porcelán
táskarádió
bolivia
játékkatona
népi baba
turán
zománc tálca
tejfölös csupor
kerevet
kántor karcag
kahla porcelán
piaci
macskás tányér
pezsgő vödör
nevető buddha