18 tétel
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. máj. 09. 07:42
12.000 HUF
33.33 USD
29.000 HUF
80.55 USD
29.000 HUF
80.55 USD
2.900 HUF
8.06 USD
9.000 HUF
25.00 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 15:10
16.900 HUF
46.94 USD
16.900 HUF
46.94 USD
18.000 HUF
50.00 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 15:09
7.800 HUF
21.67 USD
7.800 HUF
21.67 USD
7.800 HUF
21.67 USD
7.800 HUF
21.67 USD
7.800 HUF
21.67 USD
27.000 HUF
75.00 USD
17.000 HUF
47.22 USD
Feltöltve: 2024. jan. 04. 15:08
249.990 HUF
694.39 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 11:33
9.990 HUF
27.75 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:47
4.990 HUF
13.86 USD
veszprém
üvegvitrin
batthyány
inoxcrom
david
kenyérszeletelő
ezüst gyűrű smaragd
henger
csiszolt üveg
emlékpohár
ajka pohár
ezüst levesestál
csákvári
jelvények
neobarokk tükör
czinege
manófüles
klisé
századfordulós
hollóházi jurcsák
zsolnay kék
20 fillér 1946
öntöttvas fogas
színezett rézkarc
barta éva